پرسش و پاسخ


هر سوالی در رابطه با نرم افزار کیاسیستم دارید بپرسید

پرسش های متداول

آیا امکان ثبت اطلاعات چند شرکت در نرم افزار حسابداری کیاسیستم وجود دارد ؟

بله ، در نرم افزار کیاسیستم امکان استفاده داده های چند شرکت به همراه دوره های مالی ، به تعداد نا محدود ، وجود دارد

صدور سند حسابداری برای دریافت و پرداخت نقدی

به علت نصب نبودن برنامه Olectra می باشد. برای نصب برنامه الکترا باید از مسیر CD ROMSetupOlectra. 501، فایل Setup.exe را اجرا نمایید.

صدور سند حسابداری برای دریافت و پرداخت نقدی

در فیلد رفرنس در اسنت نداشته باشد، این امکان در سیستم وجود دارد که مي‌توانيد شماره سند را در فيلد رفرنس کپي نماييد. براي اين منظور در فرم مديريت اسناد حسابداري، آرتيکلهاي مورد نظر را با استفاده از کليد (+) انتخاب نموده و از منوی شناور فرم گزينه “کپی شماره سند در فيلد رفرنس” را انتخاب نماييد. سيستم پیامی جهت دريافت تائيد از کاربر نمايش مي‌دهد:

آیا می دانید در نرم افزار کیاسیستم، عملکرد کاربران به چه شکلی قابل مشاهده است؟

در نرم افزار کیا سیستم، تمام سوابق عملکرد کاربران روی هر فرم، شامل ایجاد، اصلاح و حذف که برای هر کدام از این عملکردها مشخص می شود توسط کدام کاربر، چه تاریخی، چه ساعتی، از کدام کامپیوتر اتفاق افتاده است و نکته قابل توجه این است که این رویدادها محدود نیستند و به هر تعداد و در هر زمانی که اتفاق افتاده باشد قابل گزارش گیری است. بعنوان مثال اگر یک کاربر فاکتوری را صادر کرده باشد و چهار کاربر در بازه های زمانی متفاوت این فاکتور را اصلاح کرده باشند، این رویدادها بصورت کامل قابل گزارش گیری است.

آیا می دانید در نرم افزار خزانه داری کیا سیستم، امکان ثبت چک های تحویل داده شده ب تنخواه گردان یا مأمور وصول چک وجود دارد؟

در نرم افزار خزانه داری کیا سیستم، این امکان فراهم است تا بتوان چک هایی که به تنخواه گردان یا مأمور وصول چک، جهت وصول چک تحویل داده می شود ثبت کرد و پس ازوصول به حساب بانک یا صندوق واریز خواهد شد. و می توان بصورت کامل عملیات انجام گرفته روی چک را مشاهده نموده و گزارش گرفت.

آیا می دانید نرم افزار کیا سیستم با توجه به روال کاری شرکت ها سفارشی سازی می شود؟

پس از نصب و استقرار نرم افزار در صورت نیاز مشتری و درخواست به واحد پشتیبانی کیاسیستم، درخواست مورد نظر، توسط واحد پشتیبانی بررسی و در صورت تأیید درخواست از جهت اینکه در چارچوب نرم افزارر است، تغییرات مورد نظر در کوتاهترین زمان ممکن، انجام و برای مشتری نصب می گردد.

آیا می دانید در سیستم مالی، امکان تنظیم ترتیب اسناد را دارید؟

در نرم فزار مالی کیا سیستم، این امکان فراهم است تا بتوانند اسناد حسابداری در یک روز را به صورت دلخواه مرتب سازی کنید. همچنین می توانید ردیف های یک سند خاص را بصورت دلخواه مرتب کنید تا در گزارشات به ترتیب مشخص شده قرار گیرد. برای استفاده از این بخش، در سیستم مالی و بخش عملیات سیستم، از تنظیم دستی مرتب سازی اسناد، استفاده کنید.

آیا می دانید در گزارشات نرم افزار کیا سیستم، می توان با دابل کیلیک روی هر ردیف، فرم مرجع آن را مشاهده کرد؟

در گزارشاتی مثل گزارش صورتحساب، دفتر تفضیلی، دفتر معین، دفتر کل، لیست فاکتورها، لیست دریافت و پرداخت ها و ... می توانبد روی ردیف مورد نظر دابل کیلیک کرده و فرم مرجع آن را باز نموده و مشاهده نمود.

آیا می دانید در پیش فاکتور امکان صدور فاکتور فروش وجود دارد؟

پس از ثبت پیش فاکتور، می توانید با راست کیلیک کردن روی پیش فاکتور، صدور فاکتور آن را یزنید و فاکتور آن را بزنید.

آیا می دانید در تمام فرم های نرم افزار کیا سیستم می توان دفترچه تلفن را مشاهده نمود؟

در نرم افزار کیا سیستم در تمامی فرم ها، با استفاده از کلید میانبر، میتوان دفترچه تلفن را باز کرد و اطلاعات مشتری را مشاهده نمود.

آیا می دانید در نرم افزار کیا سیستم، امکان طراحی چاپ ها توسط کاربر، امکان پذیر است؟

همانطور که می دانید یکی از مهمترین بخش ها در یک نرم افزار، فرمت و شکل گزارشات چاپی است. کیا سیستم امکانی را داراست که کاربران می توانند به ساده ترین شکل و بدون نیاز به پشتیبانی کیا سیستم و با توجه به سلیقه شخصی، در تمامی بخش ها، چاپ ها را به داخواه طراحی کرده و تغییر دهند. همچنین در هر بخش که امکان چاپ گرفتن مهیاست می توان به تعداد دلخواه نمونه های چاپ، طراحی نمود تا با توجه به شرایط، از نمونه چاپ های متفاوت استفاده شود.