سوالات متداول

در این بخش می توانید پاسخ سوالات پر تکرار را مشاهده نمایید

package
برای سفارش نرم افزار می توانید به یکی از روش های زیر اقدام نمایید. 1- شماره تماس خود را در بخش تماس با ما وارد نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. 2- با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید و نرم افزار را سفارش دهید. 05137136110-05137136120-05137136121-05137235109
بله، این امکان وجود دارد که پس از خرید ، در صورتی که نرم افزار نیاز های شما را برآورده نکند؛ آن را عودت دهید و مبلغ پرداختی به صورت کامل به حساب شما واریز خواهد شد.
نصب نرم افزار به دو صورت حضوری و غیرحضوری امکان پذیر است. پس از دریافت نرم افزار توسط پست، کارشناسان کیاسیستم به وسیله اینترنت نرم افزار را نصب نموده و به شما آموزش خواهند داد. چنانچه در شهر شما نمایندگی کیاسیستم فعال باشد؛ نماینده کیاسیستم نصب و راه اندازی را انجام می دهد. درصورت نیاز شما به نصب و راه اندازی به صورت حضوری، امکان فرستادن کارشناس نصب کیاسیستم به صورت مستقیم از شرکت نیز وجود دارد.
نصب و آموزش نرم افزار در محل مشتری، صددرصد رایگان است و فقط هزینه ایاب و ذهاب و استقرار در محل به عهده مشتری است.
پس از تائید سفارش نرم افزار، این امکان وجود دارد که در همان لحظه و از طریق اینترنت، نرم افزار توسط کارشناسان پشتیبانی ما بروی سیستم شما نصب و قابل استفاده گردد. از طریق پست نیز بسته ی نرم افزار بین 2 تا 3 روز طول خواهدکشید تا به دست شما برسد.

بسته ی نرم افزاری کیاسیستم شامل یک عدد قفل سخت افزاری، CD نصب نرم افزار و آموزش های نرم افزار است.
بله. درصورت ارائه پیشنهادات توسط کاربران محترم، چنانچه درخواست موردنظر در محدوده نرم افزار ارائه شده باشد، این امکان برروی نرم افزار اعمال خواهد شد.
بله. آپدیت های نرم افزار کاملا رایگان است و به روزرسانی ها به اطلاع کاربران خواهد رسید.
نصب نرم افزار کیاسیستم بر روی تمامی سیستم عامل های موجود شامل ویندوز vista، xp، 7 ، 8 و 10 و نسخه های 32 و 64 بیتی امکان پذیر است.
بله. این امکان وجود دارد تا کدینگ دلخواه براساس نیاز از نرم افزار مورد نظر به کیاسیستم منتقل گردد.
WCF, Android Studio, ASP MVC, SQLServer 2014, c#
بله. این امکان وجود دارد تا قفل سخت افزاری نرم افزار به صورت چند کاربره ارائه گردد.
بله. این امکان وجوددارد تا نرم افزار در بستر اینترنت اجراگردد و از هر نقطه از دنیا از آن استفاده کرد.